В Острозі відбудеться конкурс краси

Щорічний студентський конкурс краси, творчості та інтелекту “Гальшка року” проведуть 23 березня у Національному університеті “Острозька академія” .

Цього року 6 учасниць – Мар’яна Давидюк (гуманітарний факультет), Олександра Фомін (факультет міжнародних відносин), Юлія Лашта (економічний факультет), Ірина Прокопчук (студентка Інституту права ім. І.Малиновського), Анастасія Арнова (факультет політико-інформаційного менеджменту), Анна Герасимчук (факультет романо-германських мов)

“ОГО” традиційно влаштували конкурс на “Гальшку OGO.ua” – конкурсантку, яка переможе в інтернет-голосуванні. Голосування триватиме до 18 години середи, 22 березня. Переможницю відзначать під час фіналу конкурсу в четвер, 23 березня, у культурно-мистецькому центрі Острозької академії.

Змагання краси присвячене фундаторці Острозької академії – княжні Гальшці Острозькій. Жінка у свій час надала велику суму коштів на розвиток університету. У XVI столітті Гальшку Острозьку вважали найвродливішою та найбагатшою княжною Речі Посполитої.

За традицією, конкурс складається з чотирьох етапів: представлення учасниці, відтворення одного дня з життя Гальшки, конкурс талантів та заповіт Гальшки.