В Острозі відбувся фестиваль китайської культури (ФОТО)

28 лютого в Острозькій академії відбувся Весняний фестиваль китайської культури.

Відвідувачі могли побачити чайну церемонію, одягнути на себе традиційний китайський одяг та дізнатися, як правильно писати своє ім’я на мові народу хань.

Також охочі могли сфотографуватися з іноземними гостями Чаном Юйсуном та Лан Ао. Лан і запропонувала провести фестиваль, щоб наблизити українських студентів, викладачів та острожан до китайської культури та традицій.

Співорганізаторка заходу, працівниця Відділу міжнародного співробітництва НаУ ОА Тетяна Сушитська коментує:

“Надалі ми теж будемо старатися робити подібні зустрічі зі студентами, та й не тільки. Але будемо співпрацювати з Острозькою командою AIESEC – вони дуже активні, вони хочуть використовувати свої ресурси, щоб популяризувати подібні заходи.”

“Були побоювання чи вистачить всім місця, ресурсів, наших працівників, що допомагають.  Але взагалі сподобалось. Пройшла вже майже година – а людей ще багато. Тому очікування перевершили сподівання. Надалі також будуть приїжджати різні люди з різних кран, і ми будемо їх залучати, щоб вони презентували свою країну, традиції, мову – бо це цікаво. Мені здається, що студентам це сподобається,” – додає дівчина.

Більше фото знайдете на нашій фейсбук-сторінці.

Катерина САФОНОВА

Фото авторки

One Reply to “В Острозі відбувся фестиваль китайської культури (ФОТО)”

Вибачте,”на мові”,”НА МОВІ”??!
Українською писати розучилися,Івана Миколайовича покликати?!

Comments are closed.