В Острозі відкрили  Всеукраїнський юридичний форум

Дводенний VI Всеукраїнський юридичний форум відкрили в Острозькій академії 29 вересня. На ньому розглядатимуть питання щодо міжнародного корпоративного та податкового права.

Подібний захід проводять в Острозькій академії не вперше.

“Це був перший форум, який я організовувала. Було досить складно, але, коли ти бачиш, що все вже готово, всі задоволені й є віддача від учасників і спікерів, це величезне емоційне задоволення. Такі заходи багато чому навчають. Ми маємо можливість особисто запитати відому людину про те, що нас турбує. Це дуже корисно для студентів, бо на форумі ми розглядаємо якісь практичні питання, на які зазвичай не вистачає часу на парах”, – зазначає організаторка форуму студентка Христина Пістун.

Цього разу спікерами стали юристи Лариса Антонщук, Олександр Онищенко, Катерина Наливайко та Анна Зоря, Марія Цип’ящук.

“Я вперше відвідую такий форум і вважаю, що це надзвичайно корисно мені як студентці юридичного факультету. Це безцінний досвід: поспілкуватися з людьми, які вже знайшли себе та відбулися в цьому суспільстві”, – поділилася враженнями студентка 1 курсу Катерина Омельчук.

До слова, після виступів спікерів учасники можуть відвідати екскурсію Острозькою академію та побачити історичні пам’ятки Острога.

Надія ЗАЙЧЕНКО

Фото авторки