Як пройшов “Гуртом-2018”? (ФОТО)

Щорічний конкурс  гуртожитожитків “Гуртом-2018” проходив в Острозькій академії 25 жовтня. Переможцем вдруге стала команда від Академічного дому.

За звання найкращого гуртожитка позмагалися команди дев’яти гуртожитків: “Дев’ятий гуртожиток” (9 гуртожиток),  “Примара восьмого” (8 гуртожиток), “Титанік” (4 гуртожиток), “Шостий елемент” (6 гуртожиток), команда від Академічного дому, “Десята казарма” (10 гуртожиток), “Бібі Сім” (7 гуртожиток) Новинкою стала команда “3 плюс 2” – спільна команда другого та третього гуртожитків. Цьогоріч у змаганнях знову взяла участь команда студентів-квартирників “Homeshow”.

Своїми враженнями поділилася відвідувачка заходу Надія Зайченко:

“Я прийшла повеселитися, і мої очікування виправдалися. З перших хвилин у залі запанувала гумористична атмосфера. Думаю, початок дуже важливий, і команда 9 гуртожитку як раз задала крутий темп, в якому потім відбувалося все шоу.”

Журі оцінювали те, як упродовж 15 хвилин кожна команда демонструвала свої таланти, відео і представить свій гуртожиток.

Третє місце посіла команда “Титанік”, друге – “9 гуртожиток”, перше – команда Академічного дому.

Учасниця команди “2+3” Дарина Позняковська поділилася своїми емоціями від конкурсу:

“Це дуже класно, в нас насправді  дуже дружня команда, не дивлячись на те, що ми  почали готуватися лише за тиждень до початку конкурсу. “Гуртом” для нас не  був побудований на боротьбі за перше місце, бо ми розмовляли зі знайомими з різних гуртожитків, разом сміялись і підтримували один одного. Це просто безліч класних людей, із якими приємно спілкуватися”.

Головними призами для переможців стали грошові винагороди. 

До слова, минулого року команда-переможець виграла поїздку до Рівненського драматичного театру.

Тетяна ШОКУР

Фото: Анна ДІКУН