Студенти ОА грали у брейн-ринг

19 грудня ВГО Інститут “Республіка” спільно з Факультетом політико-інформаційного менеджменту НаУОА провели інтелектуально-розважальну гру в форматі брейн-рингу “Впливай!”. Перемогли у грі студенти-психологи.

Команди вгадували відповіді на тематичні блоки. Перші питання стосувалися фактів про Святого Миколая. Були питання про світові та українські новини. Окремі блоки стосувалися участі громадян, інструментів впливу та історії Інституту “Республіка”.

Суддями гри були декан політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк, декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук та сертифікована тренерка Наталія Головач.

Під час заходу відбулася презентація посібника “Інструментарій для громадян”. Координаторка ВІ “Активна Громада” Наталія Малиновська розповіла про досвід громадських кампаній різних організацій, зокрема, Інституту “Республіка”.

Презентація мені сподобалася, хоча я вже брав участь у заходах організованих Інститутом “Республіка” і дещо знав раніше. Але, як на мене, ця презентація була більш інформативною. Щодо брейн-рингу, то питання були цікавими (я особисто не очікував питань про Святого Миколая). Було б непогано, якби саме таких заходів в “Острозькій академії” проводили більше,

– поділився враженнями студент НаУ ОА Євген Синчук.

Переможці отримали заохочувані подарунки – книги. Також, усі учасники отримали посібник “Інструментарій для громадян” та сертифікати про участь.

Захід відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем.

Матеріали надані Наталією Малиновською