Студенти ОА подарували книги бібліотекам Донбасу

В Острозькій академії відбулася благодійна акція «Подаруй українську книгу бібліотекам Донбасу». Акція проходила за підтримки ВГО «ПОРУЧ».

Акція проходить по всій Україні. До неї долучилася і студентська рада гуманітарного факультету НаУ ОА.

«Ми усвідомлюємо всю трагічну ситуацію на Сході. Війна виступає не тільки фізичним насиллям, а й культурним. Саме тому кожен член великої сім’ї НаУ ОА прагне долучитися до відновлення втраченої парадигми цінностей. У кожного з нас знайдеться книга, яку він прочитав і готовий поділитися нею для доброї справи»,

– ділиться заступниця студдекана гуманітарного факультету Аліна Пономаренко.

Декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук, який був одним із ініціаорів благодійної акції, ділиться враженнями:

«Мене дуже радує той факт, що студенти гуманітарного факультету проявили ініціативу в організації акції по збору книг для бібліотек Донбасу. Зрештою, Острозька академія і не могла не відгукнутися. Адже наша університетська місія тісно переплетена із долею України. Принагідно хочу подякувати усім, хто відгукнувся і приніс книги, яких зібралося чимало. Особлива подяка Науковій бібліотеці, яка знайшла в своїх фондах книги, що користуються меншим запитом від студентів, але, думаю, будуть надзвичайно корисними для жителів міст Луганської області, які відчувають в них потребу».

Метою акції є розширення доступу громад постконфліктних територій України до української літератури. Усі зібрані активістами книги передаються в бібліотеки Донецької та Луганської областей.

Ірина МУЛЯР

Фото надані Аліною Пономаренко