Студенти Острозької академії перемогли в бізнес-інкубаторі для соціальних стартапів

Острозькі студенти з команди “Et cetera” здобули перемогу в бізнес-інкубаторі для соціальних стартапів “Social impact award”. Вручення призів відбулося 30 вересня в Києві.

Про це повідомили організатори конкурсу на сторінці у фейсбуці.

Переможці отримали 1500 євро та квитки на SIA Summit 2021.

“Social Impact Award працює над створенням спільноти молодих новаторів, що трансформують свої ідеї в дії. Ми підтримуємо їх у створенні та розвитку соціальних стартапів, що розв’язують найскладніші проблеми сучасності. Ми граємо, експериментуємо, мріємо й багато працюємо. Ми робимо це шляхом проведення серії заходів і семінарів, що направлені на підвищення суспільної обізнаності про соціальне підприємництво, навчаємо навичкам, що необхідні для перетворення ідей у перспективні підприємницькі рішення, надаємо доступ до мережі однодумців та експертів, а також підтримуємо найкращі молоді команди фінансово в рамках щорічної Social Impact Award”, — зазначають організатори на сайті.

Команда острозьких студентів представляла свій проєкт — гру з медіаграмотності “Check It”. Це користувацька гра, яка вчить розвінчувати фейки. Проста форма, елементи конкуренції разом із корисною інформацію роблять її доступною та цікавою для дітей шкільного та підліткового віку. У грі змагаються 2 команди, які шукають правильні відповіді на запитання серед фейків.

Наразі в команді працює п’ятеро осіб: Анна Щерба, Назар Душко, Сергій Давидюк, Михайло Іващук та Василь Чухілевич.

“Все пройшло під дуже великою напругою. Було постійне відчуття тривоги, неспокою, хвилювання. Це дуже значна перемога для нас, тому й хвилювалися всі. Навіть ті, хто не поїхав з нами з команди. Ми навіть зідзвонювались і питали одне в одного хто більше хвилюється. Після заходу зовсім інші почуття. Почався аналіз: хто був кращий, хто більше запам’ятався, хто смішний, хто цікавий, хто серйозний. До того було багато заходів, спікерів, лекційної частини. Взагалі нас оголосили останніми й ми отримали приз від одного з основних спонсорів заходу — Міжнародного фонду “Відродження”. Також отримали запрошення на співпрацю від норвезької організації, яка робить ігри на замовлення МОН. Звісно, це приємно, як і будь-яка інша перемога”,— поділилась враженнями очільниця команди Анна Щерба.

До слова, в листопаді минулого року команда Ostroh.Info писала про першу перемогу команди “Et cetera”. Прочитати про це можете за покликанням.