В Острозькій академії обрали “Гальшку 2017”

В Острозькій академії відбувся щорічний конкурс краси, розуму та таланту “Гальшка 2017”.

У конкурсі взяли участь Мар’яна Давидюк (гуманітарний факультет), Ірина Прокопчук (Інституту права ім. І.Малиновського), Юлія Лашта (економічний факультет), Олександра Фомін (факультет міжнародних відносин), Анастасія Арнова (факультет політико-інформаційного менеджменту) та Анна Герасимчук (факультет романо-германських мов).

Конкурсантки змагалися у кількох категоріях. Дівчатам потрібно було представити себе, відповісти на філософське запитання, продемонструвати свої таланти і зіграти роль Гальшки Острозької.

“Я дуже задоволений тим, що конкурсантки виступили на найвищому рівні. Якщо сказати по секрету, репетиції були не дуже вдалими. Але на самому виступі вони показали справді класні результати,”

– розповів організатор заходу В’ячеслав Бондар.

Кожна учасниця мала свою команду підтримки. Своїми враженнями поділилася гостя заходу Катерина Сафонова:

“Я вперше на “Гальшці” в Острозькій академії. Конкурс надзвичайно мені сподобався, тому що кожна учасниця дійсно була особлива. З насолодою дивилася кожен виступ.”

Перемогу у конкурсі здобула представниця факультету РГМ Анна Герасимчук.

“Зараз відчуваю неймовірну ейфорію, досі адреналін у крові. Тому важко зв’язати думки і сказати щось нормальне. Ця перемога дісталась мені дуже складно. Але без моєї команди вона була б, певно, ще складнішою,”

– розповіла дівчина.

Приз “глядацьких симпатій” отримала учасниця гуманітарного факультету Мар’яна Давидюк.

Нагадаємо, що конкурс “Гальшка 2017” відбувся в Острозькій академії 23 березня.

Фотографії з заходу будуть доступні завтра. Інтерв’ю з переможницею читайте на Ostroh.Info.

Фото: Вконтакті