Інтерв’ю з “Гальшкою 2017”

В Острозькій академії відбувся конкурс краси “Гальшка 2017“. У конкурсі перемогла представниця факультету романо-германських мов Анна Герасимчук. 

Про шлях Анни до перемоги читайте у нашому інтерв’ю.

Чи  складною була для тебе ця перемога? 

Направді, так. Це безкінечні, довжелезні дні підготовки до виступу. Це колосальна робота у пошуку матеріалів. Ти перебуваєш у постійному русі.

Тому ця перемога справді дісталась мені дуже-дуже складно. Але без моєї команди вона було б, певно, ще складнішою. Мої друзі зробили ці дні підготовки набагато простішими, за що я неймовірно їм вдячна.

На сцені ти виглядала впевнено. Але чи важко було впоратись із хвилюванням?

Я відчувала себе впевнено задяки своїй команді. Ці люди за кулісами проробили колосальну роботу у пошуку правильних слів, теплих та світлих посилів, які допомогли мені  настільки впевнено та комфортно відчувати себе на сцені.

Як ти вважаєш, чим був особливий твій виступ? У чому твій секрет?

Дуже важко сказати точно, адже у кожній з учасниць є щось таке, на що хочеться дивитися, що хочеться слухати. Тому важко виокремити, що у мене є щось особливе, а в інших – ні.

Ти прагнула відтворити Гальшку як історичну особистість чи показати у її образі свою історію? 

Звичайно, не потрібно було відходити від такої неперевершеної історичної особи, як Гальшка Острозька. Варто було показати її, але й не забувати, що я – є я. Необхідно було додати щось своє, щоб доповнити цей образ.

Чого ти б побажала дівчатам, які змагатимуться за титул “Гальшки” наступного року? 

Впевненість, впевненість і ще раз впевненість. А також, щирість. І я бажаю, щоб їхні команди складалися з таких прекрасних людей, які цього року були зі мною. Адже команда – це перший крок до того, аби стати Гальшкою року.

Фото: Вконтакті