В ОА презентували програму соціального підприємництва “Enactus”

Презентація міжнародної студентської програми “Enactus” відбулася в ОА 10 вересня.

Під час презентації представники програми в Острозькій академії Максим Супрунчук і Микита Бєляєв ділилися своїм досвідом і пропонували долучитися до команди студентів, які вже реалізували свої проекти.

«Нам важливий результат, бо ідею людина просто тримає в голові й все. У кожного є якісь ідеї, а “Enactus” допомагає навчитись реалізовувати їх. За допомогою цього проекту ви навчитеся вибирати свою цільову аудиторію, розуміти потреби аудиторії, складати бізнес-план, шукати інвесторів, правильно реалізовувати свої ідеї», – повідомив Микита Бєляєв.

До команди запрошують всіх охочих. Студенти повинні мати ідею для проекту, яку згодом реалізують, і бажання зробити кращим рівень життя людей в Україні.

«Презентація мені дуже сподобалася. Як на мене, це чудова можливість для студентів навчитися розробляти та втілювати в життя власні ідеї. Кожен студент не повинен втрачати можливості реалізувати себе й свої думки, бо кожен має право бути почутим. Все в наших руках і тільки ми можемо зробити наше життя кращим», – поділилася своїми враженнями студентка 1 курсу Дарина Маляр.

Студентська програма “Enactus” існує для розробки проектів, що спрямовані на покращення якості життя різних цільових аудиторій. Її головною метою є залучення ініціативних студентів, які готові реалізовувати свої ідеї.

Контакти: Максим Супрунчук, Микита Бєляєв

Надія ЗАЙЧЕНКО

Фото авторки