В Острозі організували “Оffline party”

В Острозі провели зустріч-вечірку студентів без гаджетів “Оffline party”. Захід організували ГО “Campus Ostroh” та “Територія Змін” 22 листопада.

Під час вечірки всі охочі проходили квест, грали в ігри, знайомилися між собою. На вечірку не можна було заходити з телефоном.

«Ідея такої вечірки виникла через те, що наш рух запустив “детокс челендж”, тобто менше телефонів і більше живого спілкування. І ми вирішили організувати щось класне для людей, щоб вони потрапили в атмосферу, де немає телефонів, а є живе спілкування. Команда дуже сильно попрацювала, я би один нічого не зміг, це були реально класні люди з класними ідеями»,

– розповів організатор заходу Михайло Іващук.

Під час квестів студенти шукали різних людей, щоб виконати завдання. Це повинно було заохотити їх спілкуватися без телефонів.

«Я не думала, що це буде так круто. Цікаві квести, нові знайомства, веселі ігри – все це  захопило мене настільки сильно, що я зовсім забула за свій телефон і прекрасно проводила час зі своїми друзями. Я справді насолоджувалася проведеним часом, тому сподіваюсь,  що такі вечірки будуть проводити й надалі»,

– поділилася враженнями студентка Дарина Позняковська.

Нагадаємо, раніше Campus Ostroh організовували в Острозі “English speaking club”.

Катерина ЯЩУК

Фото авторки