В Острозькій академії школярів вчили програмувати

0
891
Реклама

У НаУ «Острозька академія» відбувся захід до Дня програмування для школярів з району та міста 16 жовтня.

Захід провели, щоб ознайомити школярів із основами програмування на платформі .NET та сформувати в них розуміння сучасних інформаційних технологій.

«Мета курсу: підняти рівень IT-освіти в Україні за сприяння Європейського Союзу. Власне, ми хочемо на місцях почати вивчати програмування з дітьми на іншому рівні»,

розповідає викладач програмування Юрій Клебан.

У події взяли участь дві групи школярів: із Острозького району (села Межиріч, Оженин, Хорів, Стадники,  Країв, Бродів) та з Острога.

На практичному занятті учасники ознайомились із основами програмування мовою С# та самостійно розв’язували задачі з програмування.

          «Захід проводимо вперше. Ідея була проректора, він сказав, що є грант “Meet and Code” і можна податися. Ми подалися і його виграли. Відповідно організаційні деталі брав на себе Юрій Клебан. На цей захід нам надали певні кошти та розробили програму»,

коментує співорганізатор голова Братства спудеїв Богдан Михайльчук.

Подію проводили у межах тижня кодування ЄС. Захід відбувся за підтримки громадської організації Ресурсний центр розвитку громадських організацій ГУРТ, громадської організації «Братство спудеїв».

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here