В Острозькій академії школярів вчили програмувати

У НаУ «Острозька академія» відбувся захід до Дня програмування для школярів з району та міста 16 жовтня.

Захід провели, щоб ознайомити школярів із основами програмування на платформі .NET та сформувати в них розуміння сучасних інформаційних технологій.

«Мета курсу: підняти рівень IT-освіти в Україні за сприяння Європейського Союзу. Власне, ми хочемо на місцях почати вивчати програмування з дітьми на іншому рівні»,

розповідає викладач програмування Юрій Клебан.

У події взяли участь дві групи школярів: із Острозького району (села Межиріч, Оженин, Хорів, Стадники,  Країв, Бродів) та з Острога.

На практичному занятті учасники ознайомились із основами програмування мовою С# та самостійно розв’язували задачі з програмування.

          «Захід проводимо вперше. Ідея була проректора, він сказав, що є грант “Meet and Code” і можна податися. Ми подалися і його виграли. Відповідно організаційні деталі брав на себе Юрій Клебан. На цей захід нам надали певні кошти та розробили програму»,

коментує співорганізатор голова Братства спудеїв Богдан Михайльчук.

Подію проводили у межах тижня кодування ЄС. Захід відбувся за підтримки громадської організації Ресурсний центр розвитку громадських організацій ГУРТ, громадської організації «Братство спудеїв».