“Візитівка 2018”: як це було (ФОТО)

Щорічне змагання “Візитівка” відбулося серед першокурсників  “Острозької академії” 15 листопада. У конкурсі переміг факультет романо-германських мов.

Кожен факультет мав 15 хвилин на виступ. Виступ обов’язково включав короткий відеоролик, танець, демонстрацію таланту та гумористичні мініатюри. 

Цьогоріч конкурс судили начальник відділу освіти Острозької РДА Олександр Харчук,  голова братства спудеїв НаУОА Богдан Михальчук, завідувач студентським клубом НаУОА Олександр Лозюк, депутат Острозької міської ради Вадим Бондарчук. Традиційно одне суддівське місце розіграли на аукціоні. Його за 1700 гривень викупив випускник НаУОА, депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр.

Факультет романо-германських мов отримав від журі 5 балів та посів перше місце. Гуманітарний, економічний факультети та факультет міжнародних відносин отримали по 4,5 бали. Факультет політико-інформаційного менеджменту та інститут права імені І. Малиновського – по 3 бали.

Окрім того, факультети отримали спеціальні нагороди. Наприклад, відзнаку “За хайп” отримала команда факультету політико-інформаційного менеджменту. Учасники вийшли на сцену у футболках з написом “ПІМперія”.

“Ми справді команда. Ми навіть на репетиціях танцювали і бігали паровозиком по культурно-мистецькому центру з іншими факультетами. Не відчували конкуренції і просто робили це в кайф”, – описує свої враження учасниця команди гуманітарного факультету Тетяна Кривіцька. 

Нагадаємо, минулоріч у “Візитівці” перемогли економічний факультет та інститут права імені І. Малиновського.

Дарина ПОЗНЯКОВСЬКА

Фото: Міла ПОПОВИЧ