Викладач ОА презентував свою нову книгу

Головний редактор видавничого дому «ОГО», викладач НаУ «ОА», секретар національної спілки журналістів України Віталій Голубєв презентував студентам Острозької академії книгу «Лайфхак  для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію».

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник стверджує, що книга «Лайфхак для журналіста» повинна бути в кожного працівника ЗМІ.

«Це моя третя книга. Якщо перша була «юнацькою», то це доробок, який мені не соромно демонструвати,»

– повідомив під час презентації Віталій Голубєв.

Під час зустрічі викладач дава поради журналістам:

«Я пишу у книжці, що людина має більше шансів на досягнення цілей, коли вона замислюється: «що я зараз роблю в до якої цілі це веде?» Коли людина бачить себе у майбутньому(телеведучою, репортером, редактором) тоді у неї з’являється цілі і завдання для їх досягнення. Якщо немає чіткого бачення себе у майбутньому, то немає цілі і результату.»

«Три якості журналіста: підвішений язик, інтерес до життя, готовність змінюватися,»

– із відповідей на запитання.

 «Лайфхак для журналіста» – порадник із питань тайм-менеджменту, поведінки під час інтерв’ю, роботи з електронною поштою.

Студентка першого курсу кафедри журналістики Анна Москвич зізнається:

«Ця зустріч була надзвичайно корисною, адже там представлено доволі цікаву для кожного журналіста книгу. Її особливість полягає в простоті й доступності. З цієї книги можна черпати саме ті знання, які необхідні для журналістської практики та карєри».

Також Віталій Голубєв поділився власним досвідом у журналістській діяльності та відповів на запитання студентів.

Нагадаємо, що зустріч відбулася в НаУ ОА 12 вересня. Саму ж книгу видали 1 вересня.

Ірина МУЛЯР