Європа стає ближчою: В Острозі відкрили  центр ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні за ініціативою Острозької академії 2 жовтня створило Інформаційний центр ЄС в Острозі. Його послугами можуть скористатися мешканці Рівненської та Хмельницької областей.

Центр діятиме на базі Острозької академії. Керівником призначено кандидата політичних наук, доцента Андрія Рибака.

«Виш повинен продовжити місію, розпочату ще у ХVІ столітті  попередницею — Острозькою слов’яно-греко-латинською академією. Це — максимальна адаптація українського суспільства до європейських цінностей», – прокоментував необхідність функціонування Інформцентру ЄС Андрій Рибак.

Створення Інформаційного центру ЄС в університеті, на його думку, допоможе на шляху наближення громадськості Рівненського й Хмельницького регіонів до Європи.

dsc_7002_333

Загалом це не єдиний проект, який організовує представництво ЄС на базі Острозької академії.  Для молоді також діятиме Школа європейських студій, яка надаватиме глибші й ширші знання про Євросоюз та його стосунки з Україною. Нову інформацію можна буде почути і під час літературно-інформаційного заходу «Книжкова євротолока». Всі події відбуваються в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» і спрямовані поширити європейські цінності та обізнаність щодо Євросоюзу в нашій державі.

Наталія Веляник