#BENDERBASS – ковток свіжого повітря у клубній культурі (ІНТЕРВ’Ю)

#BENDERBASS – це музичний проект, який існує близько року. Серед його учасників – студент Острозької академії Влад Хименко. Він розповів нам, як виник проект, яка його мета та досягнення.

Як виникла ідея проекту?

Ідея проекту зародилась рік тому в головах двох хлопців, яких познайомив випадок. Ілля та Денис вирішили, що створення нового руху для молоді в Рівному поверне втрачене клубне життя міста. Все було детально розплановано і розписано перед початком роботи. Я тоді не чув взагалі нічого про проект, тільки знав одного з його засновників, Дениса, якій і запропонував мені приєднатись до них. Про клубне життя я знав мало, але перспектива розвиватись у цій сфері дала мені іскру, яка до цих пір гаряча і продовжує давати мені енергію та мотивацію.

Чи є ще учасники?

Ще один учасник проекту це Віталій – наш промоутер, людина, повна енергії і сил, які вона безжалісно віддає на проект. Люблю таких людей, від них сам заряджаєшся енергією на роботу.

Яка мета проекту?

Ідея нашого проекту в популяризації клубної культури. На своїх вечірках ми не граємо музику, яку знають всі, ми граємо детально відібрану музику різних андеграундних продюсерів зі всього світу. Ми даємо людям ту хорошу музику, яка, на жаль, не доходить до них через комерційний фільтр.

Чи є якісь аналогічні проекти, на які ви рівняєтесь?

Нема чогось такого, на що ми б рівнялись. Є ми. Цього достатньо.

Чого досяг проект за рік свого існування?

Всього проект #BENDERBASS був задіяний у 24 івентах, з яких організував 16.

Ви організовуєте новорічну вечірку зовсім скоро. Що це буде?

Що там було, можна буде дізнатись вже після вечірки. Ми випустимо афтермуві з тим, що відбувалось на вечірці.

Для якої аудиторії захід буде цікавим?

Для людей, які цікавляться клубом не як місцем, куди ти приходиш і робиш незрозуміло що, а місцем, де ти проникаєшся атмосферою, яку робить діджей. Спілкуєшся з однодумцями і гарно проводиш свій час.

Чи є вже якісь плани на 2017 рік?

Поки плани не розголошуємо, але вони однозначно є.

Фото надані героями матеріалу