Від журналістки до моделі: історія однієї студентки

Спіймати Анастасію Обуховську в Україні просто неможливо. Студентка  працює моделлю в Китаї вже 5 місяців. Як дівчина з України підкорює “країну шовку”, трішки про дієти для студентів та вдалі знімки.

«Насправді, про модельний бізнес можна говорити багато, бо є чимало нюансів, – коментує Анастасія. – Мені вже й важко пригадати, з чого це все почалося. Минулого року я намагалася пройти на «Супермодель по-українськи», але мої спроби виявилися марними. Однак, коли я пропрацювала моделлю в Китаї  5 місяців, то зрозуміла, що зовсім нічого не втратила».

Щодо шоу «Супермодель по-українськи», дівчина згадує, як щоп’ятниці сиділа з мамою перед екраном телевізора і вболівала за учасниць шоу. А згодом саме мама підштовхнула її спробувати свої сили. Спочатку вона не сприймала це серйозно, а потім все ж таки вирішила спробувати себе на кастингу.

«Без допомоги своєї сестри я б навряд чи досягла такого успіху. Вона працює моделлю в Китаї вже більше 5 років, і як тільки мені виповнилося 18, вона забрала мене з собою.

Однак, звісно, без наполегливості та цілеспрямованості досягнути успіху в будь-якій справі неможливо».

«На той момент це була моя перша поїздка закордон. І вражень мені вистачило ще в літаку. Кілька перших днів я ходила з відкритим ротом і все фотографувала. Буквально все. За кілька місяців у моїй галереї було близько 10 тисяч фото».

Серед труднощів, які виникли у першій поїздці до Китаю, виділяє хіба що складне перелаштування на інший часовий пояс (7 годин різниці з Україною) і клімат.

«Однак вже за два тижні я звикла і почала насолоджуватися сонцем та морем».

«Можу сказати із впевненістю, що китайці люблять українських моделей. Особливо білявок. Саме там я зрозуміла, наскільки мені пощастило з кольором волосся. Мене фотографували всюди – у метро, на роботі, у магазинах. Спочатку мені це подобалося, а потім почало жахливо дратувати».

Модель запевняє, що на дієтах не «сидить» і нічого нового про те, як втратити зайву вагу, дівчатам сказати не може, окрім того, що потрібно правильного харчування і займатися спортом.

«Узагалі, коли повертаюся додому, я від’їдаюся після Китаю, – жартує Анастасія. – Бо через роботу іноді немає часу навіть поїсти. Бувають дні, коли я не їм по кілька днів заради якоїсь зйомки. Або, наприклад, ти приходиш виснажена з роботи, і в тебе є вибір: поїсти або відразу лягти спати, я завжди обираю друге. Але нікому не рекомендую так робити, бо ми “гробимо” своє здоров’я».

Щоб краще виглядати у кадрі, дівчина радить півгодини попозувати перед дзеркалом і зрозуміти свої сильніші і слабші сторони. Налаштуватися на фотосесію їй допомагає музика.

«Часу на подорожі та розваги вистачає, оскільки я фрілансер і сама вирішую коли мені працювати, – ділиться враженнями Анастасія. – Люди повинні розуміти, що це не робота з постійним графіком. Буває, що тижнями немає роботи, або ж навпаки – по кілька робіт вдень. Насправді я працюю не лише в Шеньжені, а й сусідніх містах. Це чудова можливість подорожувати Китаєм».

 «Китай – це країна повного контролю. Там повсюди стоять камери спостереження, при вході в метро завжди сканують твої речі. Таких прикладів можна навести багато. Але до цього швидко звикаєш. А от заборона будь-яких соціальних мереж – це досить болюча тема, бо обривається зв’язок з  друзями та рідними, які залишилися вдома. Однак китайці створюють свої соцмережі і до того ж, там працює vpn. Тому я все одно сиділа в Instagram та Facebook. Немає ідеальної країни для життя. Однак життя в Китаї мене повністю влаштовує. Я вже готую документи на візу, щоб цієї весни туди повернутися».

Софія ГРИЗОВСЬКА

Фотографії зі зйомок надані героїнею матеріалу

 

One Reply to “Від журналістки до моделі: історія однієї студентки”

Відредагувати матеріал (та й інші) не завадило б. Грубі помилки кидаються в очі

Comments are closed.