Що острозькі вчителі думають про свою роботу? (ОПИТУВАННЯ)

З нагоди Дня працівників освіти журналісти Острог.інфо провели опитування серед викладацького складу острозьких шкіл. Ми запитали у деяких вчителів, чи приносить їм задоволення їхня робота.

Вчителька зарубіжної літератури – Ірина Мазур каже:

«В моєму розумінні щастя – це коли людина живе у гармонії з Богом та оточуючими. Я вважаю, що у мене така гармонія є, і на професійному рівні я щаслива».

Вчителька початкових класів Наталія Новоградська розповідає, що викладає у школі вже 30 років:

«Маємо! Маємо щастя, тому що я, наприклад, професію обрала за покликанням, я з дитинства займалась усім цим. Я себе тут відчуваю комфортно, у своїй тарілці. І я маю щастя від роботи. Буває важко, звичайно, діти є всякі. З батьками часом буває важкувато, але це – радість, коли у тебе щось виходить. Звичайно ми втомлюємось, але все одно я задоволена своєю роботою і в іншому призначенні себе не бачу».

Учителька англійської мови молодших класів Оксана Руда говорить:

«Я маю щастя, бо то є моя професія. Я люблю свою роботу. І після роботи я теж йду щаслива».

Педагог-організатор Юлія Філінюк каже:

«Я вважаю, що щастя є багатогранним, бо воно включає в себе хорошу сім’ю, роботу, друзів. Одним із видів щастя є робота. Це – йти з задоволенням до діток, пояснювати їм щось нове, розвиватись з дітками, знаходити у них новий талант, допомагати їм у всьому. Дуже важливо зробити наше шкільне життя більш змістовним та цікавим. Коли ти бачиш, що діти йдуть до тебе зі своїми ідеями, коли хочуть щось робити, співати, танцювати. Вони підбігають і просять: “коли ж ми будемо щось робити?” У них гора ідей, і моє призначення – допомогти їм усе реалізувати».

Учителька молодших класів Ольга Мухляк  розповідає:

«Навчити читати або писати, коли ти виховала щось в дитині – тоді вважаю себе щасливою. Я мама, дружина. Біжу, спішу. Веду ще своїх двох. А коли йду після уроків, то відчуваю себе дуже добре, у мене виникає відчуття чогось такого завершеного. Уроки закінчилися, моя сьогоднішня місія завершена».

Катерина САФОНОВА

Юлія КУЧЕРУК

Фото: ерудит.нет