Студенту Острозької академії пропонують взяти участь у відборі на Євробачення

Студент Острозької академії Артур Колдомасов зможе змагатися за право представляти Україну на Євробаченні 2017 у Києві.

Про це повідомляє офіційний фан-клуб OGAE Ukraine.

“Меладзе пам’ятає Артура ще з його участі під час прослуховувань на Х-фактор в минулому році, та коли Артур подавав свою заявку на участь у національному відборі 2016 року. Цього разу Костянтин також не оминув увагою заявку Колдомасова. За інформацією нашого джерела пісня Артура, за оцінкою Меладзе, дуже якісна та повністю підходить для конкурсу і має бути почутою українцями. І самого Артура Меладзе вважає надзвичайно талановитим хлопцем, якому лише потрібно допомогти пробитися. Але з вокалом Артура потрібно працювати, тому Меладзе особисто спробує, під час декількох занять, допомогти Артуру з його вокалом і у випадку, якщо будуть позитивні зрушення, можливо ми все ж побачимо Артура Колдомасова у прямих ефірах національного відбору на Євробачення-2017, який розпочнеться уже 4 лютого,”

– йдеться у повідомленні фан-клубу.

Натоміcть, Артур Колдомасов розповів нам, що його композиція “Centre Of The Universe” не може брати участь у Євробаченні 2017, зважаючи на правила конкурсу.

“Я як фанат Євробачення трішки обурений, адже за правилами конкурсу конкурсна пісня, якою, згідно публікаціі, повинна бути “Centre Of The Universe”, повинна бути публічно випущена не раніше першого вересня 2016 року. Натомість, демоверсія даної піснї потрапила у реліз аж 15 січня того ж року. Загалом, надзвичайно приємно чути такі відгуки про свій дебютний сингл від визнаного в СНД композитора, що є одним з головних хітмейкерів пострадянського простору, та, на жаль, було б приємніше почути їх минулого року, коли ця пропозиція була б більш актуальною. Ці дії каналу “СТБ” дають приводи вважати заявки з онлайн-платформи минулорічного відбору непрослуханими паном Меладзе вчасно, що фактично є порушенням обіцянки, даної під час періоду подачі заявок,”

– розповідає Артур Колдомасов.

Тому хлопець навряд чи погодиться брати участь у відборі на конкурс.

“Таким чином, я скоріш за все не погоджусь брати участь у півфіналі відбору з даною піснею, адже проблема “відтермінованих” пісень є досить актуальною на українському відборі. Я не хочу грати нечесно, адже це є жестом неповаги до тих, хто діє у рамках правил, але не проходить далі. Тим більше, що поки що жодних пропозицій щодо живого виступу на відборі не надходило,”

– зізнається Артур.

Цікаво, що “відтерміновані” пісні на Національному відборі – зовсім не новина. Минулого року, коли відбір вперше проводився телеканалом “СТБ”, деякі пісні не відповідали правилам конкурсу. Наприклад, щодо пісні “Love Manifest” (SunSay) суперечки між суддями тривали у прямому ефірі.

Фото: vk.com