Острог увійшов у п’ятірку переможців конкурсу “Громада спільних дій”

Громадська організація “Центр суспільних перетворень” разом із Острозькою міською громадою перемогли у соціальному проєкті “Громада спільних дій” від консалтингового агентства “MLS group”. Про це оголосили організатори у фейсбуці 1 лютого.

Спільно з “MLS group” громада розробить анкету дослідження. Опитувати населення будуть представники громади, а робити аналіз — “MLS group”. Учасники отримають звіт з результатами і рекомендації. Дослідження триватиме рік. 

Цей проєкт — реальна можливість “випробувати на собі” переваги використання даних соціологічних досліджень у діяльності органів місцевого самоврядування”, — запевняють організатори.

Керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк зазначає, що цього тижня її команда повинна розробити анкету та опитати 400 респондентів.

Опитування респондентів ми повинні провести про негативні та позитивні аспекти розвитку громади: над чим працювати спільно з бізнесом, громадою та владою. Аналіз опитувань ми використаємо для розробки подальшої стратегії розвитку ОТГ”, — каже Ольга Стецюк.

До слова, “MLS group” проводить конкурс вдруге. Цьогоріч переможцями стали громади Запорізької, Одеської, Херсонської та Тернопільської областей.

Вікторія ДУДКО