ТОП-7 сайтів для підготовки до ЗНО з англійської

1 червня відбудеться ЗНО з англійської мови, до тестування залишилось майже 5 місяців. Для якісної та швидкої підготовки Ostroh.Info склало для майбутніх абітурієнтів підбірку безкоштовних ресурсів.

Сайти підійдуть і тим, хто просто хоче покращити англійську.

ЗНО за 30 днів – Phoenicis Project. На сайті є розділ “Освіта – Англійська – Корисні поради”, у якому ви знайдете приклади написання есе та поради до різних тем та видів творів. Також є тести, що допоможуть перевірити знання пройденого матеріалу з Reading та Grammar.

BBC Learning English – на цьому ресурсі можна поренувати свою вимову та збільшити лексичний запас. У цьому допоможуть відео та аудіоматеріали з текстівкою і транскрипцією. Курс 6 Minute English – це цікаві шестихвилинні ролики на різні теми з правильною дикцією та простою лексикою.

Корисним для успішного складання ЗНО буде наступний ресурс
Lang8 – ви можете опублікувати для перевірки будь-який свій матеріал: твір, диктанти чи домашнє завдання, яке перевірять носії мови, зареєстровані на сайті.

Loyalbooks – даний сайт сподобається як майбутнім студентам, так і кожному охочому, що мріє підвіщіти свій рівень англійської мови. Тут ви знайдете більше 7000 безкоштовних аудіокниг: завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі і вчіть мову.

Освіта.UA  розповідає про всі особливості тесту 2018 року не тільки англійської мови, а й з інших предметів. Ви можете пройти тести ЗНО за минулі роки онлайн (затвержене ЗНО, додаткове, пробне) починаючи з 2009 року.

Підготовка до ЗНО 2018 з Dinternal Education – команда методистів зібрала усю корисну інформацію та матеріали для вдалої здачі ЗНО. Розповідається про програму ЗНО, формат іспиту, характеристику сертифікаційної роботи, критерії оцінювання розгорнутих відповідей. Окрім інформаційної частини, ви знайдете там ЗНО за минулі роки, тренувальні завдання EXAM CHOICE (рівень B1), завдання у форматі ЗНО з НМК FOCUS (рівні B1 та B2) та розробки методистів Dinternal Education для підготовки до ЗНО (тексти, лексика, граматика, письмо).

Teaching English Language – на сайті є великий вибір тестів: Grammar Tests, Grammar Tenses in Context, тестові завдання з читання, тести на використання синонімів та інші. Для підготовки до екзамену ви знайдете методичні рекомендації щодо роботи з тестовими завданнями з іноземних мов, критерії оцінювання завдання власного висловлювання, онлайн-тестування «Macmillan English Test» для учнів 10-11 класів.

Крістіна ЛАПІКОЦЬКА

Фото: dilei.it