Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

9 січня розпочинається реєстрація на пробле зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Кожен може зареєструватися ЛИШЕ на один або два предмети ПЗНО: з української мови та літератури та будь-якого іншого предмету: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Зереєструватися потрібно на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Острозькі школи належать до Львівського РЦОЯО. Проходження ПЗНО – платне. Вартість одного предмету – 132 грн.

Пробне ЗНО відбудеться: 

24 березня – з української мови і літератури;

31 березня – з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Думки щодо корисності пробного ЗНО є різні. Ми запитали студенток державної форми навчання, які брали участь у пробному тестуванні:

“Я не шкодую, що пройшла пробне ЗНО, тому що там можна морально підготуватися до справжнього тестування. Але одного предмету цілком достатньо”,

– вважає студентка Поліна Малець.

“Як на мене, пробне ЗНО – це зайва трата грошей. Якщо ви совісні, то можете і самостійно сісти і пройти його онлайн, а також написати твір, який потім перевірить ваш викладач”,

– коментує студентка Анастасія Шелухіна.

Нагадаємо, що реєстрація на ПЗНО закінчиться 31 січня.