За порушення вантажних перевезень стягуватиметься штраф

0
3318
Реклама

Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю”.

Закон дозволить фіксувати такі порушення як відсутність дозволів на перевищення вагових чи габаритних обмежень або відсутність документа про внесення плати за проїзд великогабаритного транспорту. Фіксуватимуть порушення в автоматичному режимі в порядку, установленому кабміном.

Якщо габаритно-вагові норми перевищують від 5% до 10%, розмір штрафу становитиме 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8 500 гривень), при перевищенні від 10% до 20% – штраф у розмірі 1000 НМДГ (17 000 грн), при перевищенні понад 20% – штраф понад 2000 НМДГ (34 000 гривень).

Адміністративну відповідальність за це правопорушення нестиме особа, за якою зареєстрований транспортний засіб. Передбачається, що адміністративно-господарські штрафи зараховуватимуть до державного дорожнього фонду України.

Загалом документ вносить зміни до законів «Про автомобільний транспорт», «Про джерела фінансування дорожнього господарства», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here