COVID-19: скільки людей захворіло в Острозькому районі

9 лютого в Україні зафіксували 2 656 людей, хворих на COVID-19. Кількість активних хворих — 141 267 осіб. У Рівненській області за добу підтвердили хворобу в 86 людей. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я.

Як повідомляє головний лікар Острозького районного центру ПМСД Олександр Стратюк, з початку пандемії в Острозькому районі офіційно зареєстрували понад 2000 хворих на коронавірусну інфекцію.

“На цей час в Острозі та районі кількість випадків дещо зменшилася. Сьогодні у нас в стаціонарі лежать 25 людей. У декого з них позитивний результат ПЛР-тесту, в декого — ні. Раджу усім не забувати про гігієну, масковий режим, самоізоляцію та соціальну дистанцію. Якщо ми будемо дотримуватися цих простих правил, ситуація буде значно кращою”, — говорить лікар.

Олександр Стратюк додає, що лікарня зараз забезпечена усіма необхідними засобами для боротьби з коронавірусом, і також очікує на допомогу місцевої влади найближчим часом.

Нагадаємо, серед головних симптомів коронавірусної інфекції є лихоманка, сухий кашель, задишка, головний біль, біль у м’язах і суглобах, втрата або порушення запаху чи смаку, а також сильна втома.

Вікторія ДЖУС