Одного разу ми прокинемось в іншій державі: алгоритми, Щастя, Херсон

Я залишлась на Хмельниччині. Бойові дії десь приблизно навкруги цього регіону.

Поки відписую й приймаю дзвінки забуваю про іноземні медіа. Колежанка з Києва нагадує за CNN. Вони опублікували трансляцію з кордону з Білорусю. Військова колона перетинала кордон близько 6:48 за місцевим часом.

Покликання на трансляцію.

Та близько 10:00 розумію, що останні повідомлення мені приходять переважно про Херсон.

Пишу знайомому розслідувачу. Каже, йдуть з Криму, але там не панікують.

Спокійно він мені й нагадав, що бомбити військові склади та аеропорти — це тактика ще з минулих війн, аби ці об′єкти не давали спротиву. Тому, якщо горить аеропорт чи щось подібне — це ще не означає, що вас зараз почнуть усіх бомбити. Але якщо сирена — ховайтеся.

І, звісно, зараз не час згадувати якісь образи, чи щось подібне. Але нещодавно моїм щоранковим заняттям були дзвінки юристам\юристкам, формування інформаційних запитів у міську раду й їх надсилання. У одному матеріалі я повністю розписала те, як “халатно” вони на них відповідають і після того подала уточнювальний запит по алгоритму дій для населення, якщо дізналися про наступ. У відповідь прийшли аж 4 сторінки з відповідними інструкціями, які першочергово чомусь не надіслали. Та все ж я вдячна за відповідь з другої спроби. Вважаю, це кращим способом їх опублікувати, ніж чекати запланованого завтрашнього матеріалу ( і дуже вибачте, що це не зручна інфографіка):

Поки це пишу, в чат Острог Інфо колега надсилає новину від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. ЩАСТЯ НАШЕ:

+50 в пекло без черги“, — висловлюється колега про полегших ворогів під Щастям.

Нагадую, що там останні кілька днів постійно велися бойові дії. Відео з обстрілами часто публікував на своїх сторінках фотокореспондент Андрій Дубчак, який перебував у Щасті безпосередньо.

Близько 10:30 повідомляють, що поблизу Харкова наші захисники спалили ще 4 російських танки.

Ласкаво просимо до України“, — знову коментує події колега.

Однак, попри кілька втішних новин, маємо інформацію про загиблих українців. Наразі точну кількість підрахувати важко.

Щастя: експонат з музею АТО в Дніпрі

Та все ж зберіть документи. І бажано на верх класти не закордонний паспорт, а український. І разом з документами збирайте волю в кулак.

А ще не вмикайте Інтер. Там показують якесь кіно і продажну передачу.

Слава Україні!

Попередня колонка за покликанням.