В Острозі відбулося «Пограбування опівночі»

В Острозі продовжується «Театральна весна».

Цього разу до Культурно-мистецького центру Острозької академії приїхав Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича з комедією «Пограбування опівночі».

Упродовж усієї вистави зал то сміявся, то аплодував. Ми позитивно реагували на всі жарти, які лунали зі сцени. Особливо запам’яталася репліка «А, може, мені ще в академію поступити?» Актори, які сьогодні грали на сцені, – справжні митці. Аж самій захотілось. Насправді, я б додала до опису комедії примітку 18+, адже «художній стриптиз» у виконанні коханки Цици не залишив байдужим чоловічу аудиторію,

– розповіла нам студентка НаУОА Наталя Якименко.

11

Як зазначають самі актори, «Пограбування опівночі» – історія про те, як шахраї та грабіжники можуть стати в нагоді нечесним на руку бізнесменам.

Атмосфера була фантастичною. Одразу було видно, що глядачам подобається. Приємно, що більшість аудиторії – студенти Острозької академії. Я б хотів, щоб і мої діти тут навчались,

– ділиться з нами виконавець ролі злодія Богдан Базилевич.

77

 

Нагадаємо, що Коломийський академічний обласний український драматичний театр уже вп’яте приїздить до Острога. Режисером-постановником вистав є Андрій Луценко.

 

Автор: Ірина Величко

Фото: Наталя Веляник