Музеї Острога запрошують на нічні гостини

Зазвичай острозькі музеї працюють до 17.00, проте до Міжнародного дня музеїв вони відкривають свої двері ввечері та вночі.

КОЛИ: 17 травня о 19.00

ДЕ: на Замковій горі

КВИТКИ: вхід вільний

Гості свята зможуть до опівночі безкоштовно відвідати Замок князів Острозьких, оглянути музейні експозиції та виставки, послухати твори класичної та народної музики та гру духового оркестру. Також, присутнім покажуть відеофільми про історію та пам’ятки міста. Охочі зможуть придбати сувеніри та краєзнавчу літературу. А ще гостям свята запропонують скуштувати княжої похідної каші. Крім того, у рамках культурного заходу – змагання зі стрільби з арбалета та проведення проміжного етапу конкурсу “100 визначних острожан”,

повідомляють на сайті Острозької міської ради.

Ogolosh_zamk_gostyny_2016_

Наступного дня ще один острозький музей прийматиме гостей до опівночі.

КОЛИ: 18 травня о 20.30

ДЕ: Острозька академія

КВИТКИ: 30 гривень

Музей історії НаУОА відкриває свої двері вночі не вперше, таку традицію започаткували у 2013 році. Кожен рік має свою концепцію: 2013 – музейні таємниці, 2014 – історія ОА 16 ст., 2015 – історія монастиря капуцинів 18 ст., що буде у цьому році – тримають у таємниці.

Відвідувачі з квитками, придбаними напередодні, матимуть перевагу при вході. Паралельно відбуватимуться інші цікаві події на території.

KvPXJTn8FaE