Острожани зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію

Допомагатимуть острожанам у вирішенні юридичних питань начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк.

ДЕ: у приміщенні Острозького бюро правової допомоги (пр. Незалежності, 9)

КОЛИ: у вівторок, 25 жовтня 2016 року

ЦІНА: безкоштовно

photo34

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

  1. захист від обвинувачення;
  2. здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  3. складення документів процесуального характеру.

З 2013 року в Україні запрацювали Регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони дають можливість захистити права людини незалежно від матеріального стану. Отримати таку допомогу можуть не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Згідно з частиною першою статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Це врегульовано Законом України «Про безоплатну правову допомогу», яким передбачено надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.