Острожани зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію

0
1551
Реклама

Допомагатимуть острожанам у вирішенні юридичних питань начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванна Смачило та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк.

ДЕ: у приміщенні Острозького бюро правової допомоги (пр. Незалежності, 9)

КОЛИ: у вівторок, 25 жовтня 2016 року

ЦІНА: безкоштовно

photo34

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

  1. захист від обвинувачення;
  2. здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  3. складення документів процесуального характеру.

З 2013 року в Україні запрацювали Регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони дають можливість захистити права людини незалежно від матеріального стану. Отримати таку допомогу можуть не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Згідно з частиною першою статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Це врегульовано Законом України «Про безоплатну правову допомогу», яким передбачено надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here