У Рівному говоритимуть про співпрацю області з ЄС

У Рівному відбудеться прес-конференція “Індекс Євроінтеграційного Економічного  Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Це буде презентація результатів співпраці з ЄС у Рівненській області, яку проводить громадська організація “Школа політичної аналітики “ПОЛІС””.

Коли: четвер, 8 лютого, 11:00.

Де: у конференц-залі InfoHub за адресою: вул. Словацького 3А (Рівне).

Кого запрошують:  представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти; представники засобів масової інформації.

Мета: з’ясувати наскільки ефективно Рівненська область використовує можливості Угоди про асоціацію в частині торговельно-економічних зав’язків регіону з ЄС. Під час заходу будуть представлені результати дослідження розрахунку Індексу Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Рівненській області, результати оцінки дій регіональних органів влади з реалізації економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію (УА) та впровадження ПВЗВТ за період 2014 – 2016 років та обговорення рекомендацій щодо підвищення рейтингу регіонального значення ІЄЕП та покращення тенденцій економічного розвитку регіону в контексті імплементації УА та впровадження ПВЗВТ в області.

Контактна інформація:  Віталій Лебедюк, керівник школи політичної аналітики “ПОЛІС”, 0978870487 [email protected]

Марія КАРПЕЦЬ