В Острозі пройде Осіння дебатна школа

Острожани та студенти зможуть подебатувати у рамках Осінньої дебатної школи. Дебати проходитимуть за британським форматом.

Місце проведення: Національний університет «Острозька академія»

Дата: 11-12 листопада

На учасників очікують:

– тренінги від тренерів із різних регіонів України: «Як аргументувати і структурувати власні думки»;
– тренінг з технології аналізу ідей співрозмовника;
– практичні вправи з розвитку ораторського мистецтва;
– турнір, робота з помилками, рекомендації від тренерів.

Мета проведення дебатної школи: навчити учасників переконувати будь-кого у будь-чому, ознайомити зі структурою якісного спічу.

Організатори: студенти та студентки Ірина Гоюк, Ольга Кириленко, Тетяна Москаль, Владислав Данильченко, Юлія Кучерук, Дарина Ничкало.

«Я прийшла у дебати, коли була першокурсницею. Кумедно згадувати. Дівчинка з районного центру, у якої перехоплювало дихання перед аудиторією, трусилися руки, пришвидшено стукало серце. Але у жовтні одногрупниця переконала піти з нею на «Осінню дебатну школу» за компанію, щоб не так нудно було. І я пішла. Після школи я майже кожні вихідні кудись тікала з Острога на черговий дебатний турнір. Я програвала і вигравала. Я займала останні місця як спікерка. Але з кожним разом я помилялася краще. Сьогодні у моїй біографії кілька фіналів, постійно публічно виступаю (з тренінгами, і не тільки на дебатах). Потрохи ставлю нові цілі (як організаторка, як тренерка) і досягаю бажаного»,

– пише на фейсбук-сторінці голова Острозького дебатного осередку Ірина Гоюк.

Нагадаємо, що в Острозі функціонує дебатний осередок, до якого може долучитися будь-хто. Детальну інформацію про осередок та дебатну школу можна дізнатися на сторінці за покликанням.

Марина ШЕВЧУК