В Острозі проведуть проєкт протидії хейту до жінок у соцмережах

Проєкт “Жінки не ненавидять” проведуть в Острозі 19 березня о 19:00 в приміщенні міської ради. Про це повідомила організаторка проєкту Анастасія Табекова. Метою проєкту є протидія інформаційному переслідуванню в соцмережах.

Організаторами цього проєкту є голова Гощанської селищної ради Анастасія Табекова та директорка Гощанського центру дітей, юнацтва та молоді Наталія Калька.

“Ідея організації проєкту зародилася під час передвиборчої кампанії до місцевих рад восени минулого року. Адже саме тоді всі учасники виборчих перегонів зазнавали хейту за свою активну громадську та політичну позицію. Але найбільше хейту зазнавали жінки”,  — розповіли організаторки.

Також провели фотосесію для місцевих жінок і дівчат. Ідея фотосесії полягала в тому, аби через світлини кожна учасниця розповіла свою хейтерську історію й передала відповідні емоції та настрій.

“Ми допомагаємо, підтримуємо та надихаємо одна одну — ось ключове завдання нашого проєкту. Ми прагнули показати, як жінкам, які брали участь у проєкті, так і глядачеві, що кожен з нас є цінним та цікавим. Працювати було не важко, але були певні хвилювання,” — розповіла Анастасія Табекова.

Робота над проєктом тривала 4 місяці. Попередньо його провели в Гощі 5 березня. За словами організаторок, на цьому зупинятися не збираються.

Юлія ХАРЧУК