В Острозькій громаді організують мистецький конкурс “Осінній промінь 2021”

Мистецький конкурс “Осінній промінь” проведуть з 1 по 11 листопада в онлайн-форматі.

Про це повідомляють на сторінці конкурсу у фейсбуці.

Конкурс проведуть серед учнів, вихованців, а також їхніх викладачів та наставників закладів культури (мистецькі школи, будинки культури, клуби та бібліотеки) Острозької міської територіальної громади за двома напрямками: «Музичний» та «Художній».

Організатори зазначають, що мета конкурсу — виявити та підтримати обдаровану молодь, підвищити рівнь виконавської майстерності учнів, викладачів і наставників, а також зберегти, популяризувати та надалі розвивати художнє та музичне мистецтво.

Один з організаторів, директор Оженинської школи мистецтв та засновник конкурсу Тарас Безюльов розповідає:

“Музичних конкурсів зараз багато. До карантину було не мало, наразі ж їх в рази більше. Звісно, в зв’язку з тим, що вони перейшли в онлайн режим. Особисто я організовував і суто традиційні (всі учасники виступали на сцені перед журі), і суто по записах (онлайн), а також комбіновані (відбір учасників до другого туру за записами, або виступ на Гала-концерті переможців онлайн-туру. Власне, так і плануємо провести “Осінній промінь. Онлайн має значні переваги в тому, що журі може прослуховувати учасників не виходячи з дому. Тому й витрати на проведення конкурсу значно зменшуються”.

Тарас каже, що участь у конкурсі має бути пріоритетом для викладача. Це складна робота, що виводить роботу в класі на вищий щабель. Організаторами є заклади культури тому, учасники можуть подаватися через бібліотеки(художники), музиканти через будинки культури, клуби. Школи мистецтв подають своїх вихованців самі.
“Ідея проведення саме в нашій громаді в тому, щоб учням, талановитим дітям, їхнім викладачам, наставникам можна було проявити свої таланти та здібності саме на місцевому рівні, щоб ми знали своїх героїв. Великі надії покладаємо на проведення Гала-концерту з числа переможців з їхнім урочистим нагородженням, а також з виставками робіт художників”, — додає Тарас Безюльов.

 

До слова, участь у конкурсі безкоштовна.

Деталі, загальні положення та подачі заявок за покликанням.