Острозька команда з волейболу у вісімці кращих в Україні

Острозька ДЮСШ посіла 8 сходинку у другому турі Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2004 року народження, що проходив 21-26 лютого у Полтаві.

У другому турі зустрічалися команди, що попередньо вийшли з груп А і Б. Юнаки з Острога вийшли з групи А на 4 місці (м. Тернопіль 17-19 листопада 2016 р. ). У цих змаганнях вони зіграли з командами Вінниці, Полтави, Первомайська, Чернігова та Дніпра.

Дані з сайту Федерації волейболу України

“Найзапеклішою була гра з командою “Дніпро”. Першу партію наші хлопці виграли, другу програли. У третій партії команда Острозької ДЮСШ зібралася та перемогла з рахунком 25:10, а у четвертій точилася справжня боротьба: команди не відпускали один від одного більше ніж на три очки. Палко підтримували острожан вболівальники (команди з м. Луцька та Тернополя). Але при рахунку 25:24 ми допустили декілька помилок і поступилася з рахунком 25:27, таким чином втратили шанси на тайбрейк.” – тренер команди острозької ДЮСШ Сергій Штундер

Фінал чемпіонату проходитиме у м. Первомайськ 10-14 квітня 2017 року. Вісім найкращих команд України за підсумками двох турів боротимуться за чемпіонство.

Назарій Мазилюк

Фото з сайту Острозької ДЮСШ