Острозьку “Замкову гору” роздержавили

Міська рада вийшла зі складу співзасновників газети «Замкова гора», керуючись ЗУ «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

За відповідний проект одноголосно проголосували депутати на останній сесії міської ради — 30 вересня.

Це вимога часу, пункт про роздержавлення ЗМІ є у пакеті тих законів, які необхідні для вступу в ЄС. Попри це ми продовжуватимемо писати про міську раду, адже є закон, що стосується висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування і державної влади,

 – коментує в. о. головного редактора Іван Глушман.

Газета «Замкова гора» припинить своє існування як ЗМІ міської ради з 1 січня 2017 року, після чого влада укладе угоду про співпрацю з друкованим виданням.

 Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції, укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у газеті «Замкова гора,

 – ідеться у рішенні міської ради.

«Замкова гора» – один із трьох ЗМІ на Рівненщині, рішення про реформування яких ще не прийняті. Усі інші засоби масової інформації в області вже проходять процедуру роздержавлення.