Про інтернет “Каро” із Ярославою Глухою (ІНТЕРВ’Ю)

0
3190
network cables RJ45 connected to a switch
Реклама

Засновниця інтернет-провайдеру «Каро» поділилася із нашими читачами проблемами Інтернету зараз та планами на майбутнє.

Які основні проблеми перешкоджають якості Інтернету?

Основні проблеми швидкості  Інтернету в Острозі – це старі лінії, які вже працюють понад 11 років, в результаті чого система діє під застарілою технологією. У всіх гуртожитках  працює оптоволоконний Інтернет, але проблема в тому, що призначений він на одну особу, а не так, як роблять студенти, роздаючи його на п’ятьох, економлячи на цьому свої  кошти.

Які технології ви плануєте запровадити, аби покращити обслуговування?

На даний момент більшого для міста нічого зробити не можна. Також, як ми знаємо, Україна займає одне з провідних місць по якості надання послуг і дешевизні Інтернету. Ми понизити ціну не можемо, але принаймні не підняли ціни від початку заснування цієї системи. Ціни залишається “на місці”. Ми можемо і зачекати – поставити «кредит». Тобто завжди  входимо в становище наших клієнтів, але все одно постійно чуємо критику в нашу адресу.

Які зараз ціни на Ваші послуги?

Ціна завжди була однакова – 65 гривень в місяць (швидкість – 5 мегабіт за секунду). Цього вистачає, щоб користуватись своїми потребами в Інтернеті, а також дивитися відео чи фільми. Але це розраховано лиш на одного користувача. Відповідно, якщо Інтернет роздають на 3-5 людей в кімнаті, то і якість зменшується.

Більшість Ваших клієнтів студенти чи місцеві жителі?

Ми надаємо послуги всім по району Острога, а також в селах Вільбівно,  Могиляни,  Оженіно, Межиріч, Слобідка, а також і за цукровий завод. Що цікаво: студенти – це лише маленька частина наших клієнтів, приблизно 1,5%. Всі інші– місцеві.

Раніше в Острог хотіли провести оптоволоконний інтернет. Чому «провалилася» ця ідея?

Ні, Ви не праві. У всіх гуртожитках, окрім студмістечка «розкиданий» оптоволоконний Інтернет, тому що до нас там були інші користувачі, які користувалися іншою системою і це створює для нас серйозні проблеми, щоб провести туди оптоволокно. Для цього потрібно робити серйозну реконструкцію. А так по місто всюди оптоволокно. 

Часто Ви чуєте у свій адрес багато критики щодо повільної швидкості Інтернету. Як Ви до цього ставитесь?

Так, дійсно таке буває. Кого я знаю, я пропоную ставити роутер. Для цього не потрібно ніяких спеціалізованих знань, коли раніше потрібно прошивати, пароль ставити тощо. Тепер все набагато простіше. Самі собі ставите, самі й запаролюєте.  Для цього не потрібно ніякого нашого втручання. І тоді не буде ніяких претензій в нашу адресу. Більшість дітей на це звертає увагу. А є такі люди, які кажуть, що нам добре й  так, вони не хочуть ставити роутер і натомість мають безліч претензій в нашу адресу. Взагалі, за стільки років я вже вивчила навіть голоси деяких клієнтів, і тому багато-кого знаю. Дехто може і нагрубити, покричати, але я цьому не сильно дивуюсь. Така ситуація відбувається доволі часто.

Настільки конкуреспроможними Ви себе відчуваєте?

Конкуренція завжди має бути. Я її відчуваю і вважаю, що це добре, адже  якщо є конкуренція, отже є куди рухатися!

Мар’яна Ковцун

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here