Про інтернет “Каро” із Ярославою Глухою (ІНТЕРВ’Ю)

Засновниця інтернет-провайдеру «Каро» поділилася із нашими читачами проблемами Інтернету зараз та планами на майбутнє.

Які основні проблеми перешкоджають якості Інтернету?

Основні проблеми швидкості  Інтернету в Острозі – це старі лінії, які вже працюють понад 11 років, в результаті чого система діє під застарілою технологією. У всіх гуртожитках  працює оптоволоконний Інтернет, але проблема в тому, що призначений він на одну особу, а не так, як роблять студенти, роздаючи його на п’ятьох, економлячи на цьому свої  кошти.

Які технології ви плануєте запровадити, аби покращити обслуговування?

На даний момент більшого для міста нічого зробити не можна. Також, як ми знаємо, Україна займає одне з провідних місць по якості надання послуг і дешевизні Інтернету. Ми понизити ціну не можемо, але принаймні не підняли ціни від початку заснування цієї системи. Ціни залишається “на місці”. Ми можемо і зачекати – поставити «кредит». Тобто завжди  входимо в становище наших клієнтів, але все одно постійно чуємо критику в нашу адресу.

Які зараз ціни на Ваші послуги?

Ціна завжди була однакова – 65 гривень в місяць (швидкість – 5 мегабіт за секунду). Цього вистачає, щоб користуватись своїми потребами в Інтернеті, а також дивитися відео чи фільми. Але це розраховано лиш на одного користувача. Відповідно, якщо Інтернет роздають на 3-5 людей в кімнаті, то і якість зменшується.

Більшість Ваших клієнтів студенти чи місцеві жителі?

Ми надаємо послуги всім по району Острога, а також в селах Вільбівно,  Могиляни,  Оженіно, Межиріч, Слобідка, а також і за цукровий завод. Що цікаво: студенти – це лише маленька частина наших клієнтів, приблизно 1,5%. Всі інші– місцеві.

Раніше в Острог хотіли провести оптоволоконний інтернет. Чому «провалилася» ця ідея?

Ні, Ви не праві. У всіх гуртожитках, окрім студмістечка «розкиданий» оптоволоконний Інтернет, тому що до нас там були інші користувачі, які користувалися іншою системою і це створює для нас серйозні проблеми, щоб провести туди оптоволокно. Для цього потрібно робити серйозну реконструкцію. А так по місто всюди оптоволокно. 

Часто Ви чуєте у свій адрес багато критики щодо повільної швидкості Інтернету. Як Ви до цього ставитесь?

Так, дійсно таке буває. Кого я знаю, я пропоную ставити роутер. Для цього не потрібно ніяких спеціалізованих знань, коли раніше потрібно прошивати, пароль ставити тощо. Тепер все набагато простіше. Самі собі ставите, самі й запаролюєте.  Для цього не потрібно ніякого нашого втручання. І тоді не буде ніяких претензій в нашу адресу. Більшість дітей на це звертає увагу. А є такі люди, які кажуть, що нам добре й  так, вони не хочуть ставити роутер і натомість мають безліч претензій в нашу адресу. Взагалі, за стільки років я вже вивчила навіть голоси деяких клієнтів, і тому багато-кого знаю. Дехто може і нагрубити, покричати, але я цьому не сильно дивуюсь. Така ситуація відбувається доволі часто.

Настільки конкуреспроможними Ви себе відчуваєте?

Конкуренція завжди має бути. Я її відчуваю і вважаю, що це добре, адже  якщо є конкуренція, отже є куди рухатися!

Мар’яна Ковцун

One Reply to “Про інтернет “Каро” із Ярославою Глухою (ІНТЕРВ’Ю)”

Просто бред сивой кобылы!
Уже пять лет пользуюсь этим провайдером(потому что пока альтернативы не было) и могу с уверенностью сказать что он целиком и полностью сделан из “дерьма и палок”, извиняюсь за выражение.
Провайдер который говорит о возможность подключения всех своих пользователей к оптоволоконной системе, и кроме того заявляет что часть из них уже пользуются ею дает по свински убогие скорости в своих тарифных планах!
Еще в этой статье било несколько строк о подключению роутора к этому провайдеру.
Это просто п#@!$ц!
Это вы серьезно! Что бы повысить скорость рекомендуете поставить роутер?
Может еще свича так, поскриптум допишите что бы поставили?
Роутер поможет только раздать интернет на большее количество техники. То есть с роутерм вы можете пользоваться интернетом с компьютора, ноутбука, телефона, одновременно. Но те 5-10-15 мегабайт которые вы заказали в своем тарифном плане ни в коим случае не чудесным образом не увеличатся.
К примеру если вы сидите в интернете с компьютора и телефона одновременно и допустим ваш тарифный план 10 М\байт. То это означает что эти 10 М\байт будуть делиться на два, чем больше техники у вас подключено к роутеру тем больше будет делиться вашь тариф.

Не знаю конечно как у кого но меня уже просто достало что перед каждым дождем вырубают интернет. И иногда даже несколько суток подряд его не дают вот это вообще хамство!!!
Лучше бы вместо того что бы давать призрачный оптоволоконный интернет по езернетовским кабелям исправили бы эту проблему!!!!

Comments are closed.