Умови вступу на бакалаврат-2020

Міністерство освіти і науки затвердило Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

Вступникам на основі повної загальної середньої освіти потрібно буде подати заяви тільки в електронній формі (за винятком деяких категорій абітурієнтів).

Абітурієнти, які претендують навчатися за державним або регіональним замовленням можуть подати 5 заяв. Кожна заява на бюджетну форму навчання має бути з вказаним пріоритетом.  При чому заяви на вступ за кошти фізичних або юридичних осіб вступники подаватимуть без обмежень.

Для вступу на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019, 2020 років. З іноземної мови можна подати результати 2018 – 2020 років

Для вступу на спеціальності “Стоматологія”,”Медицина”,”Педіатрія” з другого та третього конкурсних предметів випускнику потрібно набрати не менше 150 балів. Для спеціальності “Фармація, промислова фармація” – не менше 130. А для “Право”, ”Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини” – не менше 140.

Якщо вступник матиме конкурсний бал нижчій 125 балів, його не допустять до конкурсного відбору на місця державного (регіонального) замовлення.

Майбутні студенти спеціальностей “Право” та “Міжнародне право” навчатимуться лише на умовах контракту.

Ярослава НІКІТЮК