В Острозькій дитячій школі мистецтв відбувся конкурс «Юна зірка»

Серед конкурсантів були учні другого, третього, четвертого та п’ятого класів фортепіанного, струнно-смичкового та народного відділів. 

Третій загальношкільний конкурс “Юна зірка” проходив 7 квітня.

Такі конкурси – це чудова річ і для учнів, і для викладачів. Це певний ріст, оскільки підготовка до конкурсу  значно відрізняється від інших занять, це інший інтерес у дітей. Вони хочуть перемагати та брати участь у таких змаганнях,

– розповіла директор школи Наталія Балаушко.

-U6ZT9iSaBM

Кожен із учасників виконав два твори:  українського автора та на довільну тему.

Велика сцена для третьокласника – це завжди хвилювання. Хочеш якнайкраще заграти, але через страх не завжди це виходить. Згадуючи себе в першому класі, розумію, що змінилося багато: не так страшно виходити на сцену, з’явилося більше досвіду. Саме такі конкурси допомагають подолати страх,

– поділився враженнями учень третього класу відділу народної музики Роман Данилюк.

LZJEcF-R4m0

До складу журі ввійшли директор школи – Балаушко Наталія Петрівна, начальник відділу культури та туризму – Лозюк Ольга Федорівна, завідувач відділу фортепіано –  Даценюк Ольга Миколаївна, завідувач відділу народної музики – Єсіпова Тетьяна Вікторівна та заступник директора з навчально-виховної роботи – Хмарук Інна Тимофіївна.

Учні були нагороджені дипломами учасників конкурсу “Юна зірка” та грамотами за перше, друге й третє місця.

iQA9whIhb3s

3 місце – Єгоров Максим, Данилюк Роман, Ковальова Вероніка, Скабелкіна Вікторія, Зайцева Іванна,  Демчук Інна та Столяр Софія.

2 місце – Кучернюк Антон, Ундір Любов та Дубінчук Володимир.

1 місце- Добровольський Антон, Гаврилюк Роман, Яскульська Христина, Стасюк Інна та Герасимчук Ірина.

Насамкінець директор школи Наталія Балаушко запросила всіх присутніх у понеділок, 11 квітня, о 16:00 на прем’єрну виставу театрального відділення “Дюймовочка”.

 Анна Микитюк

Фото: Ірина Величко