Вулиці Острога освітлюють тільки зорі?

Темні вулички Острога – звичне явище для місцевих жителів. Острожани скаржаться на неосвітлені провулки в темну пору доби та між собою жартують, що вночі світять лише зорі та місяць. Проте “світло в кінці тунелю” все ж таки є, а от коли засяє все місто – невідомо.

– Навіть нам із хлопцями лячно ходити поблизу психіатричної лікарні. Із вікон кричать божевільні, під стінами скрипить гойдалка, ніби у фільмі жахів. Деякі дівчата взагалі з ножем уночі ходять, бояться маніяків,

– скаржиться Владислав Сентмартоні.

Під час опитування студентів Острозької Академії (у соціальній мережі ВКонтакті), більшість оцінили освітлення Острога в 40%.

 

За свідченнями жителів Острога, центральні вулиці достатньо освітлені.

NUhmD7tC-vwПроспект Незалежності

Натомість на околицях міста ліхтарі майже на горять. За скаргами жителів, погані дороги й гориста місцевість змушують їх відчувати себе максимально некомфортно. Переважно вони нарікають на мера й управління, які не можуть належним чином подбати про них.
Під час більш детальної перевірки, помічені неосвітлені вулиці в районі Острозької районної психіатричної лікарні, Карпатського, Луцького провулку і це ще не всі райони.FugQ2RIOcCg

Луцький провулок

Ми опитали кількох жителів міста – проблеми з ліхтарями виникають майже на кожній вулиці.

– Немає освітлення на провулку Карпати. Уже й скаржилися, і писали, нічого не допомагає. Там лише 10 хат пенсіонерів, темно, немає асфальту, горби. Живу вже 20 років і ні один стовп не горить. Сусідка працює в районній раді: і скаржилась, і писала, і теж нічого не зробила. Усі багато обіцяють і нічого не роблять,

– жителька Карпатського провулку Тетяна Дяченко.

qrLllYRnBEo


На противагу їй жителька вул. Весняна Алла Коротчук задоволена освітленням, яке зробили 2 тижні тому:

– Тут була темнота, психлікарня поряд, у кущах може бути, що хочеш. Страшно нам було, але вже все добре. Зробили нарешті освітлення. Це вулиця пенсіонерів, вони рідко виходять. А мої діти ходять зі школи в школу, різні спортивні секції, поряд на квартирі молоді хлопці живуть. Напевно, це постарались депутати.

Зазначимо, що в своїй передвиборчій компанії Олександр Шикер обіцяв максимально забезпечити освітлення вулиць міста.

Хто відповідальний за освітлення Острога і коли будуть нові ліхтарі на вулицях дізнаємось у наступному матеріалі. Слідкуйте за оновленнями.

Дарина Ничкало