Олександр Ундір випустить нову збірку поезій

Олександр Ундір випустить нову збірку віршів “Третє цвітіння”. Про це повідомив його син — депутат Рівненської обласної та Острозької міської рад Віталій Ундір. За його словами, про вихід збірки вже домовилися з друкарнею та видавництвом.

За 10 років на державних посадах доводилось допомагати десяткам, сотням людей, в тому числі, й книги видавати. Ми навіть створили обласну програму підтримки, щоб видавати за обласні кошти. Але ніколи не доходило діло до близьких. І от я відчув, що час підійшов“,— розповідає Віталій Ундір і додає, що не очікував такої реакції на пост у Фейсбуці: писали як поціновувачі творчості, так і з бібліотек. 

Над збіркою автор працював впродовж 5 років. До неї ввійшли кілька започинених з інших збірок віршів та нові поетичні розділи.

Олександр Ундір розповідає, що “Третє цвітіння” мали друкувати ще в 2019 році, але за обставин цього не сталося: “То нарешті син пообіцяв і ми поїхали в Рівне у видаництво. Я, взагалі, пишу невеликі вірші, такі мініатюри. Телефонував колись поету з Рівного, він казав, що ще не чув такої форми. Це моя така знахідка в жанрі“.

Також Віталій Ундір зазначив, що тираж дозволить розповсюдити книгу по бібліотеках Рівненщини.