Острожани здобули срібло в змаганнях з волейболу

Волейбольна команда Острозької міської територіальної громади (далі- МТГ) посіла ІІ місце в змаганні серед збірних команд об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) своєї зони.
Змагання проходило у місті Корець 21 лютого.

Про це повідомляє директор Острозької дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Штундер.

Розігрували Кубок з волейболу серед збірних команд ОТГ Рівненщини
на п’яти зонах: у Корці, Сарнах, Костополі, Млинові та Морогощі.

У Корці змагалися 13 команд: Гощанської, Рівненської, Корнинської, Бабинської, Зорянської, Корецької, Великомежиріцької, Дядьковицької,Білокриницької, Великомежиріцької, Бугринської, Великоомелянської ОТГ та Острозької МТГ.

До Острозької збірної входили 7 гравців: Сергій Штундер, Віталій Васильчук, Юрій Клебан, Олег Довгий, Сергії Савчук, Назар Власюк та Іван Калінобродський.

За результатами матчів перше місце посіла команда Корнинської ОТГ, друге — учасники Острозької команди, третє — збірна Гощанської ОТГ.

Учасник Острозької команди Сергій Штундер у своєму дописі у фейсбуку зазначає, що до першого місця і перепустки на участь у фіналі острожанам не вистачило однієї переможної партії.

“Від позитивного результату нас відділила одна програна партія. Не вистачило фізичної підготовки”, – коментує для Ostroh.info Сергій Штундер.

Марія НІКІТЧУК