Острозька “Збірна Ювілейного” стала дипломантом відборів “Ліги сміху”

Учасники острозької команди КВН “Збірна Ювілейного” вибороли диплом у першому турі одеської “Ліги сміху”. Хлопці брали участь у відборі на телевізійні ефіри шоу 5 лютого.

Усього у фестивалі змагалися майже 160 команд. Серед них були лауреати (ті, хто пройшли на телевізійні ефіри), дипломанти (відзначені членами журі) та звичайні учасники. На ефіри команда “Збірна Ювілейного” не потрапила, але стала дипломантом. За словами редактора шоу “Ліга сміху” Андрія Чивуріна, це — ті, кому трохи не вистачило, щоб пройти у другий тур.

“Звісно, хотілося б виступити в другому турі. Тому трішки розчарувалися. Підготовка у нас тривала ще до фестивалю. Ми постійно зв’язувалися з нашими редакторами — Андрієм Колмачевським і Валентином Івановим, а вони підказували, де внести у виступі правки. Але ми будемо готуватися і грати далі. Тому працюватимемо, щоб виступити наступного року краще”, — поділився учасник “Збірної Ювілейного” Роман Климарчук.

Нагадаємо, “Збірна Ювілейного” стала переможцем рівненської “Ліги сміху” у грудні минулого року. У подарунок хлопці отримали 10 тисяч гривень.

Фото надані “Збірною Ювілейного”