В Острозі обрали голову Молодіжної ради

Вибори на посаду голови Молодіжної ради Острога відбулися у залі засідань міської ради 5 квітня. Головою обрали керівницю відділу зовнішніх зв’язків Братства спудеїв Наталію Веляник.

Окрім неї у виборах брали участь керівниця туристично-інформаційного центру Острозької міської ради Анастасія Драчук і член Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Владислав Піддубний .

“Я виділила три пріоритетних напрямки. Перший — комунікаційний — налагодження  комунікації з молоддю міста, тому що вона зараз поділена і розформована. Другий напрямок — організаційний — підвищення привабливості міста. Хотілося б, щоб молодь, яка залишається на канікули, яка приїжджає в Острог, відвідувала різні заходи і також, як острожани, бачила це місто привабливим. І третій напрямок — туристичний — це збільшення туристичної привабливості Острога. Ці пріоритетні напрямки визначають і цілі, і проекти, і перші кроки з їх реалізації”, — розповідає Наталія Веляник у своїй передвиборчій програмі.

До слова, Молодіжна рада Острога – це консультативно-дорадчий орган при міській раді, який займається консультуванням, розробкою та реалізацією молодіжної політики.

Нагадаємо, Молодіжну Раду заснували 5 березня.

Фото авторки