Що потрібно зробити, щоб Острог став молодіжною столицею України?

Мешканці та студенти Острога можуть долучитися до національного конкурсу “Молодіжна столиця України”. Для цього їм потрібно описати саме місто і його життя.

Конкурс проводиться в Україні вперше. Він спрямований на те, щоб оцінити участь молоді у суспільно-політичному житті міст, зайнятість та працевлаштування, соціальну інклюзивність, освіту, вимір творчості та глобалізації.

Регіональна представниця конкурсу Надія Симоненко зазначає:

Надання місту титулу Молодіжної столиці — це, передусім, реклама. Для Острога, як для туристичного центру, це неймовірний шанс. По-перше, з’явиться більше зацікавлених — туристи, інвестори, абітурієнти, роботодавці і працівники. І реклама буде державного рівня — від Міністерства молоді та спорту України. По-друге, Острог буде обраний для для участі у загальноєвропейському конкурсі “Столиця Європи” і тоді матиме шанс прославити себе на весь світ”.

Для того, щоб Острог став молодіжною столицею, кожен охочий може заповнити заявку.

На основі всіх зібраних відповідей Надія разом з острозькою робочою групою сформує основну фінальну заяву, котра і запрезентує Острог на конкурсі “Молодіжна столиця України”.

Дедлайн заповнення заявки — 10 січня.

Марія КАРПЕЦЬ