У САД пояснили, чому в Острозі немає дорожньої розмітки (оновлено)

Дорожню розмітку на проспекті Незалежності в Острозі почнуть наносити після того, як завершать облаштування асфальтобетонного покриття на основному проїзді. Про це Ostroh.Info повідомив речник служби автомобільних доріг у Рівненській області Дмитро Леонтіюк.

“Нанесення постійної розмітки (осьової, крайової, тощо) передбачене проєктом, та буде здійснено в рамках капітального ремонту ділянки після завершення комплексу робіт з улаштування асфальтобетонного покриття на основному проїзді, та облаштування примикань до нього. Світлофор теж входить в об’єкт, який ремонтується. Зараз триває його налаштування. Після того, як завершаться налаштування, перевірка та прийом в експлуатацію – буде працювати”, — зазначає Дмитро Леонтіюк.

Юрист Павло Нікітюк розповів для Ostroh.Info, що пішохід має право на безпечні умови пересування.

“Відповідно до пункту 4.16(б) правил дорожнього руху України, пішохід може вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для гарантування безпеки дорожнього руху. Однак, немає підстав звинувачувати Облавтодор у відсутності пішохідного переходу абощо, якщо вони уклали термін, за який повинні зробити цей ремонт, і термін ще не закінчився”,  — каже юрист.

Варто зазначити, що договір передбачає завершення робіт до кінця 2021 року. Точної дати немає

“Чи це буде в березні, чи в червні – залежить від багатьох факторів: і погоди, і експертиз, і перевірок, і так далі. Тому навіть орієнтовну дату наразі назвати не можемо”, — зауважує Дмитро Леонтіюк.

Сергій ДАВИДЮК