В Острозі презентували Молодіжну раду міста

Молодіжну раду Острога презентували у Острозькій академії 6 грудня.

Молодіжна рада при Острозькій міській раді – це консультативно-дорадчий орган, який сприятиме взаємодії між молоддю та місцевою владою.

Співзасновниками ради є відділ з питань молоді та спорту та особисто керівниця відділу Ольга Стецюк, студентки ОА Надія Симоненко і  Олександра Фомін. Вони залучатимуть студентів, членів  громадських організацій, школярів до співпраці.

Рада формується з 15 осіб: п’ятеро з Острозької академії; 5 осіб із міста, громадських організацій; 5 осіб зі шкільного самоврядування.

«Молодіжна рада створена для можливості проявити себе, залучати молодь до участі у всіх сферах розвитку міста, реалізовувати молодіжну політику в Острозі. Не потрібно боятися співпрацювати, ми завжди відкриті. Якщо ми захочемо щось змінити , то ми це зробимо!», – розповідає співзасновниця Молодіжної ради Олександра Фомін.

У діяльності Молодіжна рада керується Конституцією України, актами Президента і Кабінету Міністрів України.

«Я дуже зацікавилась цією презентацією, мені подобається ідея та завдання, які рада ставить перед собою. Дуже круто, що сюди можуть вступати навіть особи з 14 років. Для Острога це справді можливість вийти на новий рівень. Я б дуже хотіла стати членом Молодіжної ради», – ділиться враженнями студентка Христина Бойчук.

Дарина МАЛЯР