В Острозі створять “вільний простір”

В Острозі збираються створити “вільний простір”. Це – приміщення, де будь-хто зможе організувати майстер-клас, тренінг або зустріч.

Для цього модернізують підлітковий клуб “Надія”.

“Нашою ціллю є залучення активної молоді Острога (не лише студентів), адже насамперед ми намагаємося вирішити питання комунікативного бар’єру. Заходи, які проводять у стінах ОА, нечасто відвідують школярі чи містяни загалом. Мета “вільного простору” – згуртувати активних людей без будь-яких вікових обмежень”, – розповідає волонтерка Марина Шевчук.

Наразі “Надія” функціонує як клуб, де можна пограти в теніс з 15:30 до 19:30. Приходити можуть і люди з інвалідністю.

Клуб модернізують за участі Відділу з питань молоді й спорту Острозької міськради та активної молоді міста.“У грудні ми вже запланували два заходи: до Дня боротьби зі СНІДом та до Дня інвалідності. Сподіваємось, що більше людей буде долучатися до простору, як відвідувачів, так і волонтерів”,  – ділиться керівниця клубу та педагогиня-організаторка Наталія Бойчук.

Протягом місяця всі охочі можуть допомогти фізично в розмальовці стін, або ж матеріально. За додатковою інформацією звертатися до Ольги Стецюк, Наталії Бойчук (+380 98 043 68 79) або Марини Шевчук.

До слова, раніше в Острозі вже намагалися створити “вільний простір”. Проект брав участь у конкурсі стартапів “Laudato Si’ Startup Challenge”, але не переміг.

Юлія СОКОЛЕНКО

Фото