Очільник Острозького району подав у відставку

Відповідне розпорядження з’явилося на сайті Президента України Петра Порошенка 12 квітня.

Екс-Голова Острозької районної державної адміністрації на своїй сторінці в соціальній мережі висловив подяку “за співпрацю та підтримку підчас керівництва районом”:

“Дорогі друзі, колеги, шановні опоненти! Щиро дякую за співпрацю та підтримку під час керівництва районом! Це був непростий час і тому, мабуть, не все вдалося, водночас маємо багато позитивних зрушень у районі, над подальшим утіленням яких буду працювати вже як депутат обласної ради! Не звик триматися за посади, тому й не став чекати відміни чи призупинення норми ЗУ “Про державну службу”, яка чітко забороняє суміщення посади голови місцевої адміністрації з депутатським мандатом! P.S. Усе буде добре! Слава Україні!!!”

ундфр

 

 

До того ж, Віталій Ундір повідомив, що має намір очолити обласне управління соціального захисту:

“Також не буду кривити душею та повідомлю про пропозицію очолити департамент соціального захисту ОДА, ця посада на сьогодні є вакантною, мабуть через те, що радше нагадує “електричний стілець”

Журналіст сайту “ВСЕ” Олексій Кривошеєв висловив припущення, що у випадку повернення голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Чугуннікова у Верховну Раду, ” новий голова Рівненської ОДА формуватиме команду  районних керівників під себе. А це може означати, що не всі нинішні голови райдержадміністрацій збережуть свої посади”.

Острог.Інфо стежитиме за розвитком подій!