Як далі буде проводитись навчання в Острозі?

Острозька академія з 16 листопада переходить на дистанційну форму навчання до кінця 2020 року. Рішення ухвалили через погіршення епідеміологічної ситуації. Про це повідомляють на сайті академії.

“Таке рішення зумовлено загальною епідемічною ситуацією в державі.
У цьому семестрі нам вдалося майже неможливе – попри усі обмеження частину навчального процесу провести в авдиторіях. За це вдячний усім Вам (ред. – студентам) та колегам викладачам”, – повідомляє на телеграм – сторінці директор інституту права ім. І. Малиновського Сергій Іщук 

Згідно з протоколом  від 6 листопада позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міської ОТГ, інші  заклади освіти навчатимуться у звичному режимі з дотриманням епідеміологічних норм.

«Ми щодня передаємо інформацію на область щодо захворювання та кількості учнів, які перебувають на самоізоляції. Спалаху в навчальних закладах у нас немає. Якби були спалахи захворюваності, то ми би приймали відповідні міри, але оскільки зараз там допустима норма, навчання продовжується», – зазначає заступниця міського голови Оксана Ситницька.

Вікторія ГНАТЮК