Ігор Пасічник потрапив у список імовірних міністрів

Журналісти газети “День” створили альтернативний уряд – “Національну збірну”. Одним із кандидатів на посаду Міністра освіти і науки став ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Головна мета – вийти за межі внутрішніх «договорняків» і показати, що у нас є кандидатури на два і на три склади уряду. І люди, яких ми висуваємо на вищі державні посади, також мають розуміти, що їх бачить суспільство і «тримати планку». Це – публічна демонстрація, що в Україні дуже багато талановитих людей. «Національна збірна» – уряд професійних і патріотичних людей , у яких є «кредитна історія» і за якими стоять вчинки,

– пише газета “День”.

Окрім Ігоря Пасічника, на посаду Міністра освіти і науки журналісти пропонують ще 4 кандидатури: Лілію ГРИНЕВИЧ (експерт із питань освіти, голова Комітету ВР з питань освіти та науки), Юрія БОБАЛА (учений у галузі радіотехніки, ректор Національного університету «Львівська політехніка» (із 2007 року), Ігоря КОЦАНА (президент Біофізичного товариства України, ректор Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (із 2005 року), Михайла ЗГУРОВСЬКОГО (академік НАН України, ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» (із 1992 року).

Прочитати матеріал повністю можна за покликанням.