Острозькі активісти зустрілися із представником ЄС

12 жовтня в Острозькій академії відбулася публічна зустріч-дискусія з представниками ЄС в Україні у рамках програми “Відкрий для себе Європу”. Захід був організований переважно для молоді, активістів та представників громадський організацій Острога.

Спікером зустрічі був прес-секретар Європейської комісії в Україні Давід Стулик. Він зазначив:

“Україна важлива країна для ЄС. Щоденно ви повинні самі робити подальші дії для нашого співтовариства. Є в соціології таке поняття «колективна акція», що складається з маленьких кроків, які між собою не пов’язані. Робіть свою справу якнайкраще для вашого майбутнього.

Головними темами для обговорень на дискусії були: перспективи та пріоритети ЄС; відносини Європейського Союзу та України; різні види допомоги, яку Євросоюз надає Україні; ініціативи і програми Представництва ЄС у сфері культури. Також була представлена програма для молоді – “Erasmus+“.

Співорганізатор дискусії Максим Карповець розповів про зустріч:

Програма тільки розпочинається, але вже є позитивні результати. Це зустріч безпосередньо з людьми, що працюють у представництві Європейського Союзу, які надають достовірну інформацію про ті процеси, що відбуваються у Європі.”

Студентка НаУОА Діана Хохонік поділилася своїми враженнями від зустрічі:

Звісно, у подальшому потрібно створювати такі заходи, бо вони дуже корисні для української молоді. Ми можемо виділити щось для себе, щоб використати це у майбутньому житті, розвитку.”

Нагадаємо, нещодавно в НаУ ОА проходили “Дні кар’єри ЄС“.

Крістіна ЛАПІКОЦЬКА